kedici

kedilere tutku ile bağlı insan.
digiturk portalda yani bein connect üzerinde 14 bölümünün izlenebileceği belgesel. kedi hastanesi ekibinin hazırladığı belgesel çok içten, çok samimi. bilgi edinnmek için de ideal. digiturk belgeselleri içinde de en çok izlenenler arasına girmişti. yeni çekimleri bi dünya sevgi adıyla her cumartesi ve pazar ntv'de yayınlanıyor.
bu kişi kedilere gönül bağıyla bağlıdır, gördüğü kedilere kayıtsız kalamaz, sürekli kedi videoları izler. ayrıca kedi görünce insanların anlamadığı bir şekilde iletişim kurabilir(olişi çok güccce)
benimdir ve ben gibi burada ki tüm ahali. evinde 3 kedi olup hala yetinemeyen, elimden gelse de hepsini eve alsam sokakta kalmasalar diye o sokak senin bu sokak benim onları doyurmaya çalışırken kahrolan, yeri grldiğinde insanlardan daha değerli olduklarını düşündüğün bu güzel canlara tutkuyla bağlı olanların genel adıdır; kedici.
sonradan olunmayıp, doğuştan olunan 2 durum var bence; 1) kedici olma durumu, 2)beşiktaş’lılık.
her ikisi için de allahım bolca güldürsün inşallah diyorum.
kedici programındaki dr. tarkan bey:) o babacan tavrıyla, hayvan sevgisiyle ve yeni kaybettiği 18 senelik evladı cüneyt ile televizyon ekranından evime konuk olduğu ilk günden beri severim kendisini.
yeni sözlük yazarımız. aramıza hoş geldiniz.
kediler tarafından tüm benliği zapt edilmiş insan kişisi.
bence satın almayıp sahiplenendir.
dünyanın en hoş insanlarıdır kendileri. kedici olmak ayrıcalıktır.
yapılan araştırmalara göre en az %30'u üniversite mezunudur.