kedi beslemeyen ve beslenmesine de engel olmaya çalışan tür

genelde mutsuz ve sevgisiz insanlardır.yüzlerinden belli oluyor mutsuzlukları halbu ki bir tanesine mama verse tüm mutsuzluğu gidecek kalbi sevgi ile dolacak yüzüne renk gelecek haberi yok
tür diye tanımlamayalım onları, dünyayı paylaşmak istemeyen insanlar olarak tanımlayalım bence
benim o insanlara karsi umudum yok. korkana karsi var bir cesarete bir tabu yikmaya bakar... ki cok zordur bilirim.27 yil mahrum ettim kendimi bu canlilardan.ama sevmeyen surati degisik bir hal alan kisacasi lanet insan tipinden umudum yok,gormezden gelip hayvanlari korumaya bakmak en iyisi.
kendilerinin ne denli bu kadar merhametsiz ve sevgisiz olduklarına bir türlü anlayamadığım, kedi sevgisinden mırıltısından uzakta ne kadar eksik yaşadıklarının farkında olmayan tür
oturduğum apt. da vardı bir tane. bir gün pencereden bakarken suç üstü - tam kedilerin su kabını dökerken yakaladım. "çok ayıp koskocaman insansınız su kabı be, yazık, günah" filan dedim.

sonra ne oldu bilin.

adam aşırı dinciydi, biri 13, diğeri 2 yaşında iki kızı vardı, o 2 yaşındaki kızının kafası bağlıydı, bir duyduk ki, 13 yaşında olan kızı, sabah kuran kursu diye, yanına nüfus cüzdanını alıp evli barklı adama kaçmış. konya'da yakalanmışlar. tüm mahalleye rezil rüsva olduklarından bir yıla kalmadan taşındılar. e, kedilerin suyunu döker misin? işte böyle olursun......(kızcağıza çok acıdım o ayrı, daha 13 yaşında kimbilir nasıl kandırdılar zavallıyı)
önce insani yolu deneyip, sevmese bile sevene, ilgilenene engel olmamasını ve yasayı hatırlarım, baktım olmuyor, laftan anlamıyor döverim, vallaha billaha döverimmm.
aynı davranışı köpek besleyen ve kuş besleyenlere de sergileyen organizmalardır.