karantina günlerinde yazarlar

evet yazarlar neler yapıyor bu ev günlerinde bakalım? ben kendimi yemek, tatlı ve yoğurt yapımına vermiş durumdayım. netflix metflix bana öyle evde ömür falan geçirtemezmiş onu anladım. sizde durumlar nasıl yazarlar?
kızım doğum yaptı, 5 bebişle geceli gündüzlü vakit geçiyor. bir yandan oğlum diğer odalardan birinde keyif çatıyor bir o odada bir bu odada gidip geliyorum enerjim kalırsa film/kitap modunda geçiyor karantina.
uyan, kahvaltı yap, kedilerin bakımı temizliği, kahve, çocuklarla ders, internet, yemek ye, dizi izle, internet, kitap oku, yemek ye, internet, kedilerin bakımı temizliği, film izle, şarap votka viski bira vs, uyu.
tüm online müzeleri gezdim.. onun dışında 2 kopek 6 kedi bir kus bir hindi bir ördek ve ben evde takılıyoruz
arada bir ise gidiyorum cunku orda da beslenmesi gereken minikler var. ama hemen gidip geliyorum ve benim kizlarla dizi izliyoruz, kitap okuyamiyoruz, camasir yikiyoruz, dans ediyoruz, pofudukla balkondaki avokadoya bakiyoruz...
karantinadan önce şubat ayının başında çiftleştikten 2 gün sonra bir anlık dalgınlığımız sırasında balkondan atladı arka iki bacağını kırdı karantina öncesi ameliyat falan 1 ay uğraştıktan sonra hamile olduğunu öğrendik ve karantinaya doğuma 2 3 hafta varken girdik hala doğumu bekliyoruz 4 tane bebişimiz olacak ve süreç nasıl işleyecek inanın bilmiyoruz ama bugün yarın doğuracak sonra o süreci göreceğiz bizim kedinin durumu yüzünden pek sıkılmaya vaktimiz olmuyor anlayacağınız