jupican

yeni sözlük yazarımız. hoş geldiniz.
sözlüğümüzün hukuki konularında bizlere yardımcı olan gönüllü yazarımız. öncelikle bu konudaki desteğin için teşekkür ederim. kedi sözlük birinci istanbul buluşması sayesinde de bizzat tanıştık. hani bazen biriyle tanışırsınız da aslında yıllardır tanışıyormuş hissine kapılırsınız ya, jupican ile tanışınca bende böyle bir etki yarattı. öyle keyifli bir sohbeti var ki, hayat tecrübeleri ve konuları en kısa yoldan çok anlaşılır şekilde aktarışı enteresan. bu beceri de meslekten geliyor belki de. kedisi jüpiter de siyam olmasından kaynaklı çok konuşkan, izlediğimiz videolarıyla zirveye ayrı bir renk kattı. jüpiteri yerime mıncıkla lütfen. tanıştığımıza sevindim.
kedi sözlük birinci istanbul buluşmasına 4.kişi olarak yetişip bizi yalnız bırakmayan kişi. 12 kişinin geleceklerini yazıp 3 kişi buluşmamıza hem şaşırıp hem üzülürken güler yüzüyle gelip enerjimizi yükseltti. onun devamında da masamız doldu. bir sonraki buluşmalarda yüksek enerjisini ve kendisini bekliyorum *
icten sohbeti, güleryüzü ve cok acayip, konuşkan güzel oğluyla dün geceki buluşmada kalbimde yer etmiştir.
hem kedici hem avukat olmasıyla daha tanımadan gözümde büyümüştü zaten, ama tanıyıp ne kadar bilgili ve eğlenceli bir insan olduğunu görünce kendisiyle tanışma fırsatını edindiğim için çok sevindim. konuşkan ve sevdiren kedisi olduğu için de bir o kadar kıskandım.