goody

hayatımda karşılaştığım en dandik mamadır. cafcaflı kırmızı paketine bakarak "hmm iyi bişey bu galiba, internetten sipariş ettiğim çuval mama gelene kadar bi yarım kg alayım da idare edeyim" diyebilirsiniz benim gibi, amman diyeyim. vallahi evdeki kedimin koklamaya bile tenezzül etmediği bu mama bozuntusu sokakta çöp karıştıran kedilerin bile önünde kaldı yemeden gittiler. zaten kokusunda hayır yok ilaç gibi bişey kokuyor, koruyucu sanırım. artık içine ne koydularsa ölü hayvan mı sanayi artığı mı tövbe yarabbim.
gayet net söylüyorum
a l - m a - y ı n

tahıl oranı yüksek, kalorisi yüksek, lezzeti veren yağ oranı düşük. yemiyorlar değil, bir lokma yiyince yemiş gibi oluyorlar.

(bkz:kedilerin yiyemediği mamalar)
hayatimda gördüğüm en iğrenç mama. kokusu igrenc dokusu iğrenç. ıcinde sadece talaş var net söylüyorum. 15 kilo aldim kediler yemedi kopeklere verdim yemedi en son gittim tavuklara ordeklere verdim onlarda yemedi. hayir evde de tutamiyorsun leş gibi kokuyor. sakin almayın sakin
daha önce 'yemiyorlar' demiştim. av bayilerilerine neden sattıklarını sordum. goody'i av köpekleri, tazı türü koşucu köpeklerin yediğini öğrendim. köpekler konusunda bilgim yok. o yüzden yorum yapamadım.

bunun dışında artı puan veren kimse karşıma çıkmadı.