bir kediciye verilebilecek en güzel hediye

su pınarı. nasıl istiyorum fakat ciddi yüksek fiyatlardalar.
otomatik kedi tuvaleti. üç kedinin kum kutusunu temizlemek kolay değil. bir de gururlu bakışlarla başımda bekliyorlar temizlerken. sanki " vay be yine kaptın kakaları hadi iyisin " der gibiler. gelip gidip topladığım için çok değerli bir şey olduğunu sanıyorlar herhalde.
bol bol tüy toplama rulosudur,

zira kendileri çok pahalıdır artık.
evet, selo bantlar işe yaramakla birlikte çok uğraştırıyor,
tüy toplama rulosu gören kedici gözler minnetle doluyor.
ton balıklı kedi maması, bir kaç paket iyi olur. sokak kedilerimiz için ucuz mama
kedilerle ilgili bir kitap. kedi sevip de kitap sevmeyen bir kediciye henüz denk gelmedim.
kediler için otomatik bir lazer makinesi hiç fena olmaz xd bu arada drinkwell isteyen kedidostumuz size daha ucuz daha dayanıklı daha güvenilir ve test edilip onaylanmış basit drinkwell yapımı hakkında kaynaklı bilgi verebilirim ulaşabilirsiniz hediye de edebilirim nasıl uygunsa
kedili sohbetler ve kedili her tür eşya
doğum günümde iki dostum, çocuklarımın hangi marka mamayı yediğini öğrenmiş ve hediye olarak 45kg. mama yollamışlardı (mama da cep yakan cinsinden) işte o an, muhteşem bahçeli bir villa sahibi olmuşum gibi, mutluluktan gözlerimin dolduğu andır. böyle dostlar candır.
mama, mama, mama.
dün hediye edilen kedi şekilli kupa aklımı başımdan aldı. kedili şeylerime bir şey daha ekledim çok şükür.
aklınız çıksın diye yazıyorum; kupanın kulbu kalpli, gövdesinde kocaman kedi bıyıkları var, kapağında kedi kulağı var ve kendisine ait kaşığının tepesinde bir kedi kafası var. oyyyy ölürüm sana ben.
tişikkirlir sipirmin arkidişim. ben var mutlu olmak, hem de çok...
kedilere dair herhangi bir şey olabilir. kedili küpe, kedili kolye, kedili fincan, kedili gömlek gibi gibi.
kedili herhangi birşey. biblo olur, bardak olur vs... böyle toplaya toplaya 130 biblo, 20 kadar bardak, bir o kadar t shirt, 50 kadar da magnet yaptım...
litter-robot otomatik kedi tuvaleti
ya, hayat pahalı yukarıda okuyunca yazayım başkaları da yanmasın dedim, istanbul'da akrabam su pınarı internetten sipariş etmiş, hiç memnun kalmadı. bir kere dünyanın suyunu koymak zorundaymış, kızcağız istanbul suyu mikroplu diye damacana suyu koyuyor her gün değiştiriyordu, onca suyu sık değiştirmek çok pahalıya gelmesi bir yana, zormuş o pınarı sök, tekrar tak, iki çocuğu var, olmadı bıraktı başkasına vermişler. yani tavsiye etmem. şimdi yine her gün temiz su koyuyor, normal çorba kasesiyle, sık değiştiriyor, öyle takma, çıkartma derdi yok, bir de filtresi varmış, bilmem kaç ayda bir filtre değişecekmiş...sahi kedisi de pek sevmemiş hatta ilk günler yanına uğramamış....nacizane tavsiye etmem su pınarı dünya para hem...paraları boşa gitti.

otomatik kedi tuvaleti hiç kullanmadım, düşünmem de, yazık o kadar paraya, hem belki iyi bir şey değlidir, kedi korkar filan, günde iki kez kürek, poşet alıştım artık temizlemeye , ömrüm kedi kumu temizlemekle geçti yine geçecek. o kadar da olsun.

ama hediye olarak kedili fincan, kedili kupa, kedili çaydanlık.kedili yastıklar bence çok hoş, kedili fincan, kedili kupa fiyat olarak da (ben çoğunu kırdığım için artık almıyorum:)))sanırım iyidir ama kedili çaydanlık çok pahalıydı, alamamıştım. iyi ki almamışım onu da kırardım ..:)
catit cabrio kedi taşıma kutusu. çok uzun ve sık yolculuklar yaptığım için tam olarak böyle bir taşıma kutusuna ihtiyacım var. ama çok pahalı iki tane almaya bütçem el vermiyor. aynı durumda olan yazarlara da tavsiyem aynı zamanda.
kedigiller takvimini tek geçerim.
işyerinde her gün yeni bir kedicikle güne başlamak, istemsizce ağızdan çıkan ayy yerim, oy kuzuma, annnem! sözlerinden sonra hikayesini okumak şahane fikir doğrusu kim bulduysa bingo.
2019 u kendi kendime hediye edeceğim sanırım.