alışverişte güvenilir siteler

kedimiz için mama, kum vs alışverişlerimizi zooplus’tan yapıyoruz. siz hangi sitelerden alışveriş yapıyorsunuz?
n11 ve temizmama sitelerini kullanıyorum.
markamama, hızlı ve güvenilir gerçekten.
ben de temizmama kullanıyorum, fiyatları çok uygun ve teslimatları cok hızlı,malesef çeşit sınırlı, diger sayfalarda uygun fiyat ne önerirsiniz? kolaymama?zooplus? markamama? petburada? daha çok yorum olursa ne güzel olur.
haytapshop gelirini hayvanlar için kullandığından oradan yapıyorum arada. her defasında teslimattan da ürünlerin durumundan da memnun kalmıştım. fiyatları piyasayla eş değer, daha ucuz veya daha pahalı değil. ürün ve marka çeşitliliği iyi.
zooplustan ve n11 den alıyorum bir henüz sorun yaşamadık
zooplus iyi bir sitedir,n11 -gitti gidiyor takip etmek lazım satıcı yorumlarını mağaza yorumlarını kesinlikle okuyun .. hepsiburadada bazen %15 mobil uygulamaya özel indirimler oluyor hatta sepette de ekstra %15indirim oluyor kesinlikle takip edin kaçırmayın derim bir de trendyol da arada uygun ürünler oluyor..online alışverişlerde kesinlikle diğer sitelerle karşılaştırıp ön muhasebe yapmadan almayın derim
temizmama.com kullanıyorum bi aksilik çıksaydı başka siteleri de deneyebilirdim ama memnunum. bir de n11.com dan adres avantajiyla kum almıştım.
amazon ve hepsiburada, satıcı kendileri olduğunda alışveriş yapıyorum. hiçbir aksilik yaşamadım bugüne dek amazon’da. hepsiburada’da ise bir kere kumlar bambaşka bir ile yollanmıştı ama hemen yenisini bize yolladılar, bir kere de yaş mama bozuk paket gelmişti, çöpe attığımız için hediye çeki olarak karşılığını iade ettiler.
juenpet.com ve petburada.com dan oldukça memnunum. 10 kasım rezaletinden sonra n11 den kesinlikle alışveriş yapmıyorum. hepsiburada gibi siteleri düzenli alışverişime uyduramiyorum. sürekli farklı tedarikciden alışveriş yapmayı sevmiyorum.