10 kasım

vatanımızın kurtarıcısı, cumhuriyetimizin kurucusu, bizi orta doğu cehenneminden kurtaran, kadınlara, çocuklara, eğitime, yerli malı üretime, çalışmaya, üretime, namuslu, dürüst olmaya, çağdaşlığa, bilime, öğretmenlere büyük değer veren, askerini chanel'den giydiren cesur yürekli, zarif, dünyanın ölümsüz tek liderini, biricik ata'mızı özlemle anıyorum. mekanı cennet olsun.
andık, gözlerimizden yaşlar döküle döküle...
olmasaydın olmazdık.
fikirleri ve doktrini itibarıyla hiçbir zaman ölmeyecek olan, vatanımız türkiye cumhuriyeti'nin kurucusunun cennete intikal günüdür. bugün itibarıyla* fiziken ölümünün 81'inci yıl dönümüdür.

ömrünü hiçe sayarak verdiğin savaşlar ile, ayrıca ilke ve devrimlerin ile bize hiç ölmeyecek olan muhteşem bir vatan ve birçok ulusun hasretle arzu ettiği bağımsızlığı miras bıraktın.

yüce atam; vardığın mekan cennetin, fikirlerin ve öğretilerin ise bize ilham olsun. olsun ki biz de seni arkamızdan gelenlere anlatabilelim.

ruhun şad, mekanın cennet olsun. türk milleti ve türkiye cumhuriyeti var olsun.
her kim ki entryme eksi oy verdi, çıksın gitsin bu platformdan. atatürk'ü anmak istemeyenin yeri yok aramızda. ha yok, ona da yer var deniyorsa, ben gideyim.
dombilicat aynen katılıyorum.